Рибальська верша для раків, рачниця на 6 входів

New
Код: MA328
Немає в наявності

Опис Рибальська верша для раків, рачниця на 6 входів

Рибальська верша, парасолька, парасолька, вудка, садок посилена на 6 входів

Звикли ловити рибу на вудку? Спробуйте не менш ефективний спосіб лову, який відомий вже жодну сотню років, але у сучасному виконанні. Самоловку-вершу. На відміну від застарілих пристроїв із металевих прутів або вербових гілок, сучасна верша виготовляється з нейлонової сітки, що дозволяє її зручно перевозити та зберігати.


Крім того, удосконалена рибальська верша має не один і не два входи для риби, а 6! Це підвищує ефективність лову.


Перевагою цього способу є те, що риба ловиться сама - вам достатньо лише опустити вершу під воду і раз на кілька годин виймати з пастки рибу.


Види риб, які добре ловляться вершою: карась, окунь, плотва, щука, лящ, сазан, короп, лин, голавль, сом та багато інших

 парасолька є дуже міцною і в той же час легкою конструкцією. Парасолька виготовлена ​​із сталевого пружинного дроту з сіткою з поліпропелену, має 8 входів. По центру є невеликий мішечок для прикорму, що дуже зручно при зануренні у воду прикорм нікуди не скочується і залишається у своєму мішечку.


Характеристики:

Діаметр: 90 см

Кількість секцій: 6

Кількість входів: 6

Матеріал каркасу: сталевий пружинний дріт

Матеріал корпусу: поліпропелен

icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email icon_mes icon_skype